Пијалоци

Два напитоци од куркума кои мора да ги пробате!

Куркумата е најпознат зачин во светот. Го менува вкусот на скоро секое јадење, а многу мала количина од неа е доволна за да направи добро …

Два напитоци од куркума кои мора да ги пробате! Прочитај повеќе »

Зелен шејк за имунитет

Потребни состојки: 1 банана 1/2 јаболка 1/2 чаша бадемово млеко купче лисја од спанаќ купче лисја од босилек 1 мала лажичка чиа семе 1 мало …

Зелен шејк за имунитет Прочитај повеќе »

Scroll to Top