breakfast

Здрав и вкусен појадок со Просо

– 4-6 лажици просо – 3 јајца – 5-6 лажици кисело млеко – малку јогурт – мало парче несолено сирење – малку јогурт – ¼ …

Здрав и вкусен појадок со Просо Прочитај повеќе »

Здрав и вкусен појадок – ПРОЈА

Потребни намирници: 3 јајца 2 шољи интегрално брашно Пола шоља маслиново масло 2 шољи кисела вода 1 прашок за пециво Сирење Семки од тиква Семки …

Здрав и вкусен појадок – ПРОЈА Прочитај повеќе »

Scroll to Top