Риба со салса од авокадо и манго

Потребни состојки: какво било филе од риба 200 гр. (по ваш вкус)  1 чаша киноа маслиново масло по вкус сол и бибер по вкус За …

Риба со салса од авокадо и манго Прочитај повеќе »