Овесна каша со јагоди и ореви

Потребни состојки: – 50 гр овесни снегулки  – 200 мл млеко (може растително)  – 10 гр кокосово масло – 30 гр свежи јагоди – 10 …

Овесна каша со јагоди и ореви Прочитај повеќе »