Гравиола во прав (100гр.)

484,00 ден

Состав: 100% сушен лист од гравиола во прав. Потекло на суровината. Перу. Употреба: Една кафена лажица гравиола во прав, еднаш до двапати на ден, се раствара во вода, јогурт, сок или напиток по избор ии се додава во овошно или зеленчуково смуди.

SKU: 02363 Категории: ,

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

Scroll to Top