Малина во прав (60гр.)

574,00 ден

SKU: 08891 Категорија: Ознаки: , , , , ,

Состав: 100% малина во прав.

Начин на употреба: Како додаток во слатки десерти, овошно смути, сладолед, мусли, за подготовка на чај и слично.

Да се чува на ладно (15-25⁰С) и суво (под 60% влажност) место во добро затворено пакување. Се дозира по вкус.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

Scroll to Top