Мешавина од бобинки (100 гр.)

161,00 ден

Состав: 100% рамномерен микс од сушени бобинки – аронија, брусница, гоџи. Земја на потекло на суровината: Бугарија, Канада и Кина. Употреба: Се употребува како суво овошје, се конзумира директно или се додава во колачи, мусли и сл.

SKU: 02820 Категории: ,

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

Scroll to Top