Органска аронија во прав (150гр.)

252,00 ден

SKU: 07191 Категорија: Ознаки: , ,

остав: 100% органска аронија во прав.

ачин на употреба: Како додаток во овошни сокови, во смути или во печени десерти, се додава  ½ до 1 голема лажица на ден. Не содржи ГМО. Да се чува на: Ладно (под 25⁰C) и суво (под 60% влажност) место, во добро затворено пакување.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

Scroll to Top