Органска моринга во прав (100гр.)

300,00 ден

SKU: 05715 Категорија: Ознаки: , ,

Состав: 100% органска моринга во прав.  Потекло на суровината: Индија. Начин на употреба: 1/2до 3 мали лажички на ден, поделено во неколку дози, се раствора во сок, се меша во мед, се додава во мусли или смуди, се попрскува врз салати или готвени јадења.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

Scroll to Top