Органска хлорела во прав (100гр.)

462,00 ден

Состав: 100% органска сурова хлорела во прав. Земја на потекло: Кина.

SKU: 02394 Категории: ,

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

Scroll to Top