Органска шипка во прав (50гр.)

113,00 ден

SKU: 03193 Категорија: Ознаки: , , ,

Состав: 100% органска шипка во прав.

Начин на употреба: Органската шипка во прав е идеален додаток за блендирани овошни и зеленчукови напитоци, и протеински шејкови. Едноставно додадете ја саканата количина и промешајте го напитокот. Може да се додаде и во сурови десерти. Не содржи ГМО.  Да се чува на суво место во добро затворено пакување. Сертифицирано од Балкан Биосерт Скопје, според МК закон за ОЗ и IACB стандард. Најдобро до/ЛОТ-отпечатено на пакувањето.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

Scroll to Top