Органска јачменова трева во прав (120гр.)

416,00 ден

Состав: 100% органска jaчменова трева во прав.

Употреба: Во зависност од возраста и состојбата во која се наоѓа организмот, може да се консумираат 1-2 лажици на ден. Јачменовата трева во прав се раствора во вода, јогурт, сок или напиток по избор, или се додава во овошно или зеленчуково смути.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

Scroll to Top