Органски гоџи бобинки (100гр.)

486,00 ден

Состав: 100% органски гоџи бобинки сушени. Земја на потекло: Кина. Употреба: Се употребува како суво овошје, се конзумира директно или се додава во колачи, мусли и сл.

SKU: 00192 Категории: ,

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

Scroll to Top