Органски нутритивен квасец во снегулки (100гр.)

601,00 ден

Состав: органски квасец, органско пченично брашно, морска сол. Не содржи адитиви. Алерген инфо: Содржи глутен и квасец. Земја на потекло: Германија.

SKU: 05401 Категории: ,

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

Scroll to Top