Органски печен кокосов чипс (70гр.)

139,00 ден

SKU: 06668 Категорија: Ознаки: , , , , ,

Состав: Органски кокосов чипс печен.

Употреба: Како закуска, се грицка или се додава во десерти и пецива

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

Scroll to Top