Органски сиров кокосов чипс (70гр.)

97,00 ден

SKU: 06651 Категорија: Ознаки: , , ,

Состав: Органски кокосов чипс сиров.

потреба: Како закуска, се грицка или се додава во десерти и пецива.

 

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

Scroll to Top