Органски сиров корен од мака во прав (100гр.)

318,00 ден

Состав:100% органска сурова мака во прав. Земја на потекло: Перу.

SKU: 02349 Категории: ,

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

Scroll to Top