Органско какао во прав (100гр.)

208,00 ден

Состав: 100% органско какао во прав. Земја на потекло: Перу.

SKU: 00314 Категории: ,

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

Scroll to Top