Органско чиа семе (100гр.)

106,00 ден

SKU: 02424 Категории: , Ознаки: , ,

Состав: 100% oрганско чиа семе.

Употреба: Една лажица (5-10 g) чиа семе на ден, се попрскува врз салата или супа, или се додава во овошно смути или сок. Може да се додава во печени десерти и во домашен леб. Се консумира без мелење.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

Scroll to Top