Семки од горчлива кајсија (100гр.)

132,00 ден

Состав: 100% горчливи семки од кајсија

SKU: 01977 Категории: ,

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

Scroll to Top