Цикорија во прав (100гр.)

134,00 ден

Состав: 100% цикорија, сушена и мелена. Земја на потекло: Србија. Употреба: Се користи како замена за кафе, самостојно или измешана со кафе.

SKU: 00185 Категории: ,

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

Scroll to Top