Шумска боровинка во прав (60гр.)

609,00 ден

Состав: 100% шумска боровинка во прав.  Земја на потекло: Србија

Како додаток во слатки десерти, овошно смути, сладолед, мусли, за подготовка на чај и слично. Се дозира по вкус. Да се чува на ладно (15-25⁰С) и суво (под 60% влажност) место, во добро затворено пакување.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

Scroll to Top