Јаболко во прав (60гр.)

383,00 ден

SKU: 08884 Категорија: Ознаки: , , , , ,

Состав: 100% јаболко во прав

Начин на употреба: Како додаток во слатки десерти, овошно смути, сладолед, мусли, за подготовка на чај и слично.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

Scroll to Top