Urbanista Los Angeles cлушалки на соларно полнење (color — MIDNIGHT BLACK)

13.900,00 ден

Категории: ,

Urbanista Los Angeles се првите бежични слушалки во светот кои се полнат самите со материјал од соларни ќелии на Powerfoyle™.

Со користење на напредна технологија, Los Angeles ја претвора целата светлина, надворешна или внатрешна, во енергија, за да обезбеди практично бесконечно време на слушање.

Los Angeles никогаш не престануваат да се полнат кога се изложени на светлина, обезбедувајќи непрекинато звучно искуство.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

Scroll to Top